آموزشی

استیم

گیفت کارت استیم والت

استیم چیست؟

استیم

اسـتیم چیست (Steam) . بزرگترین پلتفرم توزیع دیجیتال بازی‌های کامپیوتری است، به طوری که در ۲۰۱۳، ۷۵ درصد از بازار را در اختیار داشت.با دانلود اسـتیم و خرید گیفت کارت اسـتیم به دریای بازی ها دسترسی دارید.

تغییر قوانین ریجن

در گذشته هر کاربری صرفاً بخاطر داشتن آی پی کشور دیگر و یک آدرس، می‌توانست اقدام به تغییر ریجن (منطقه) کنند تا بتوانند بازی را ارزان‌تر بخرد چون در steam قیمت‌های یک بازی در ریجن‌های مختلف ارزان‌تر یا گران‌تر است اما در ژوئن ۲۰۲۰، این قابلیت محدود شد و کاربران باید یک روش مخصوص پرداخت همان کشور را در اکانتش داشته باشد و یکبار خرید با آن انجام دهد تا ریجن تغییر کند. این تغییر باعث کاهش شدید قدرت خرید در میان ایرانیان تازه‌واردخواهد شد چون STEAM منطقه ایران را به رسمیت نمی‌شناسد و اصلاً ایران ریجن خود را ندارد. قیمت‌های آی پی ایران به نرخ جهانی حساب خواهد شد. در ضمن برخی بازی‌ها در steam برای آی پی ایران از دسترس خارج است.

تغییر قوانین steam والت

اسـتیم والت همان گیفت کارت است که بسیاری از ایرانیان برای دور زدن از تحریم‌ها استفاده می‌کنند . با وارد کردن کد گیفت کارت می‌توان به حساب پول واریز کرد و بازی خرید.

در اواخر اوت ۲۰۲۰، steam فرایند وارد کردن اسـتیم والت را محدود کرد به این صورت که دیگر نمی‌توان با وارد کردن اسـتیم والت کشور دیگر به واحد پولی دیگری تبدیل شود. مثلاً دیگر نمی‌توان اسـتیم والت پوند انگلستان را به واحد پولی آرژانتین تبدیل کرد و از قدرت ارزها نسبت به یکدیگر سوء استفاده کرد. ولی همچنان می‌شود از steam والت گلوبال که به دلار است، استفاده کرد و به سایر ارزها تبدیل نمود.

دانلود استیم

با رفتن به این لینک میتوانید steam را به راحتی روی سیتسم خود نصب کنید

استیم کارت چیست؟

استیم کارت

استیم کارت یا همان استیم والت ، گیفت کارتی هست که با تهیه آن میتوانید در برنامه استیم خرید کنید.

اسـت والت ها یک مبلغی بر اساس قانون steam با عنوان مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت میکنند، که زمان خرید مبلغ بر اساس مبلغی که روی اسـتیم ولت درج شده پرداخت میکنید. اما زمانی که میخواید ازش استفاده کنید مقداری از مبلغش کاهش پیدا میکند. این مبلغ اون مالیاتی هستش که از حساب شما کسر میشود.

 

خرید از استیم

با تهیه گیفت کارت ها steam میتوان از برنامه خرید خرید کرد.

فست گیفت با بهترین قیمت گیفت کارت های اسـتیم والت را برای شما تهیه میکند.

خرید استیم والت

گیفت کارت استیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *